Pobierz i wykorzystaj kod rabatowy (kod promocyjny) w Webh. [%] Sprawdź i odbierz aktualną zniżkę i rabat na hosting WWW i VPS na webh.pl.

➡️ Kod rabatowy JWH
💰 Zniżka 40%
✅ Ważny 2024

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego (kodu promocyjnego) w Webh.pl. Odbierz aktualną zniżkę na całą ofertę hostingową dostępną na stronie webh.pl.

Webh.pl to serwis hostingowy, który działa na polskim rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas zdążył przekonać do siebie tysiące użytkowników. Jego atutem jest profesjonalna oferta, skupiona wokół różnego typu hostingów. Są one różnorodne i dostępne w zróżnicowanych pakietach. Dzięki temu wśród nich coś dla siebie bez problemu znajdą zarówno profesjonaliści, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w tej branży. 

Każdy z produktów oferowanych przez Webh.pl dostępny jest w kilku wariantach. Co istotne, wszystkie są skalowalne i możesz je łatwo dostosować do własnych potrzeb. Dotyczy to zarówno ich możliwości, jak i cen. Te ostatnie natomiast mogą stać się jeszcze atrakcyjniejsze za sprawą naszego kodu rabatowego. 

Webh.pl – opis

Webh.pl powstał w 2007 roku i od samego początku skupia się na doskonaleniu oferty z zakresu hostingów i serwerów VPS. Mimo wielu lat na rynku bezustannie udoskonala swoją ofertę, odpowiadając na potrzeby nowoczesnych użytkowników. Gwarantuje stabilne rozwiązania, nadzorowane przez zespół doświadczonych profesjonalistów. Jako jeden z pierwszych zaproponował odbiorcom szybkie dyski SSD, obecnie zastąpione w serwerach VPS najnowocześniejszymi NVMe

Niekwestionowaną zaletą Webh.pl jest jego ugruntowana pozycja na rynku. To usługodawca, któremu zaufało już ponad 6000 zadowolonych klientów. Prowadzi 3000 kont hostingowych, a jego w pełni zabezpieczone serwery znajdują się w Polsce, w Łodzi. Oferuje klientom produkty zaawansowane technologicznie, dostępne w różnych wersjach. Te z kolei charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na jego plus działa unikalny system backupu, opierający się na kopiach danych wykonywanych co godzinę oraz 5-letnia gwarancja ceny

Oferta Webh.pl

Webh.pl nie jest serwisem typu all-in-one, udostępniającym użytkownikom dziesiątki narzędzi. Skupia się na trzech głównych typach rozwiązań, oferując je natomiast w doskonałej formie. Możesz zatem skorzystać w nim z:

 • Cloud hostingu, 
 • serwerów VPS, 
 • serwerów Windows VPS. 

Cloud hosting

Cloud Hosting w Webh.pl dostępny jest w dwóch wariantach: 

 • mini – opcja podstawowa, przeznaczona raczej dla osób początkujących i serwisów nowych na rynku. Zapewnia 25 GB powierzchni i 2 GB dostępnej pamięci RAM. Może stanowić pierwszy krok do tworzenia stron WWW, bo łatwo przejść z niego na pakiet wyższy; 
 • CLOUD – rozwiązanie uniwersalne, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Umożliwia rozszerzenie powierzchni SSD z początkowych 100 GB do imponującego 1 TB. To imponujący wynik, który powinien usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

W obu wariantach obowiązuje brak limitu: 

 • transferu danych, 
 • baz danych MySQL, 
 • skrzynek pocztowych, 
 • kont FTP. 

Serwery VPS KVM

Serwery VPS KVM w Webh.pl również dostępne są w dwóch wersjach: 

 • KVM mini – opcja “na start” do projektów online. Stworzona z myślą o twórcach budujących swoje miejsce w sieci;
 • KVM PRO – rozwiązanie dla projektów najbardziej wymagających. Zapewnia dostęp do zasobów, które poradzą sobie nawet w potężnymi serwisami. 

Oba pakiety możesz dostosować do swoich potrzeb. Edytowalne są w nich takie parametry, jak: 

 • CPU (max. 16 vCPU), 
 • pamięć RAM (max. 64 GB), 
 • dostępna powierzchnia (max. 2000 GB), 
 • system, 
 • panel hostingowy. 

W praktyce więc możesz skonfigurować je tak, by odpowiadały Ci zarówno ich możliwości, jak i cena. W obu przypadkach masz zagwarantowane ponadto: 

 • SLA 99,9 proc., 
 • dostęp root, 
 • konsolę ratunkową, 
 • instalację z ISO, 
 • kopie zapasowe wykonywane co godzinę i przechowywane 21 dni, 
 • brak limitu transferowego. 

Windows VPS

Windows VPS w Webh.pl dostępny jest w trzech wariantach: 

 • Windows VPS – Start – rozwiązanie „na start”. Dobre dla osób początkujących lub niewielkich projektów o małych wymaganiach;
 • Windows VPS – Standard – optymalna opcja, dobra dla większości przeciętnych serwisów. Sprawdzi się zarówno w rozbudowanych działaniach hobbystycznych, jak i komercyjnych;
 • Windows VPS PRO – wersja dla najbardziej wymagających stron internetowych. Pozwala na dynamiczny rozwój i wdrażanie ambitnych rozwiązań. 

Każdy z tych pakietów pozwala na nielimitowany transfer danych. Wszystkie też opierają się na systemie Windows. Stanowią zatem doskonałe rozwiązanie dla aplikacji zarządzanych przez zdalny pulpit (RDP). Można je edytować pod względem: 

 • CPU (1-6 vCPU),
 • pamięci RAM (4-24 GB), 
 • powierzchni NVMe (100-800 GB),
 • ilości adresów IP (1-4 IPv4).

Ceny w Webh.pl

Ceny w Webh.pl są zależne od wybranego produktu, jego wariantu i indywidualnej specyfikacji. To gwarantuje ogromną wygodę, możesz bowiem każdą opcję dostosować pod niemalże każdym względem do swoich potrzeb. Dzięki temu rozbieżność stawek jest bardzo duża, zapewniając więcej swobody potencjalnym klientom. Istotny jest ponadto fakt, że sumy różnią się w zależności od czasu, na jaki wykupisz usługę. Zwykle opłacenie z góry całego roku przynosi większe oszczędności niż skorzystanie z planu miesięcznego czy kwartalnego. 

Cloud hosting mini w wersji podstawowej kosztuje 60 zł rocznie netto. W przypadku wersji CLOUD standardowa konfiguracja to wydatek rzędu 300 zł netto przy zakupie rocznym. Każde dodatkowe 100 GB powierzchni SSD wymaga jednak dopłaty 300 zł. Ostatecznie więc rachunek może wynieść nawet 3000 zł. 

Konfigurator i ceny cloud hostingu w Webh

Ceny serwerów VPS KVM: 

 • w wariancie KVM mini – rozpoczynają się od 216 zł netto w opłacie rocznej. Po zwiększeniu wszystkich dostępnych parametrów stawka ta wynieść może natomiast nawet 5996 zł netto. 
Serwer VPS KVM mini - ceny w Webh
 • w wariancie PRO – rozpoczynają się od 864 zł netto przy opłacie rocznej. Po zwiększeniu wszystkich parametrów do maksimum stawka ta może wzrosnąć do 12024 zł netto za rok. 

Serwer VPS Windows zoptymalizujesz w pełnym zakresie samodzielnie, niezależnie od pakietów opisanych na stronie internetowej usługodawcy. W podstawowym wariancie opcja ta kosztuje 648 zł netto rocznie. Po maksymalizacji dostępnych rozwiązań stawka zwiększa się do 6696 zł netto za rok.

Serwer VPS Windows w Webh

Poczta w Webh.pl

Webh.pl gwarantuje nowym użytkownikom darmową migrację maksymalnie 15 skrzynek pocztowych. Sama obsługa poczty u tego usługodawcy odbywa się natomiast za pomocą intuicyjnego Webmaila. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wiadomości z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz ponadto zintegrować to rozwiązanie z zewnętrznym klientem e-mail. W ten sposób zyskasz możliwość obsługi swoich skrzynek np. w aplikacji mobilnej na smartfonie. 

Cloud Hosting Webh.pl gwarantuje przechowywanie zawartości poczty na szybkich lokalnych dyskach SSD NVMe. W zależności od wybranego pakietu:

 • maksymalny rozmiar konta pocztowego może wynosić maksymalnie 50 GB,
 • dzienny limit wysyłanych wiadomości to 1000/konto pocztowe, 
 • maksymalna wielkość wiadomości to 100 MB, 
 • maksymalna liczba odbiorców pojedynczej wiadomości to 100. 

Bezpieczeństwo w Webh.pl

Webh.pl kładzie duży nacisk na odpowiednią ochronę swoich klientów i ich danych. Podstawowym dowodem na to są wykonywane co godzinę kopie zapasowe. Nie bez znaczenia jest natomiast również doświadczony zespół, który bezustannie czuwa nad prawidłowym działaniem serwerów. 

Warto wspomnieć w tym miejscu również o lokalizacji serwerowni. Znajduje się ona w Łodzi w Polsce i jest odpowiednio zabezpieczona. Specjaliści z serwisu Webh.pl, którego siedziba znajduje się w tym samym mieście, mają do niej fizyczny dostęp. Sprawują zatem pełną kontrolę nad znajdującym się tam sprzętem. To gwarancja, że nie wpadnie on w niepowołane ręce. 

Warto wspomnieć też o sprawnej obsłudze klienta. Jest ona realizowana bezpośrednio przez panel użytkownika. Dzięki temu zespół profesjonalistów jest w stanie odpowiadać na problemy klientów bardzo szybko. Alternatywnie zawsze możliwy jest również kontakt mailowy. Wystarczy tylko wysłać wiadomość na adres: info@webh.pl.

Kody rabatowe i promocje w Webh.pl

Webh.pl gwarantuje dostęp do sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, które można łatwo optymalizować. Co natomiast istotne, wszystkie one są dostępne w cenach na konkurencyjnym poziomie. Nie oznacza to natomiast, że nie mogą być jeszcze lepsze. Na ich obniżenie pozwala bowiem kod rabatowy z naszej strony internetowej. Dzięki niemu wszystkie opcje z oferty mogą być tańsze aż o 40%!

Jak zastosować kod rabatowy w Webh.pl? 

Najłatwiejszym sposobem jest przejście na stronę hostingodawcy przy użyciu naszego linku. Dzięki temu rabat naliczy się automatycznie. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada i przejdź do jego konfiguracji. My dla przykładu posłużymy się serwerem VPS KVM PRO. 

W oknie konfiguracyjnym, po lewej stronie zobaczysz puste pole, zaraz obok napisu “Kod rabatowy:”. Osoby, które dostały się tam bez korzystania z naszego linku, mogą w tym miejscu wpisać kod rabatowy i nacisnąć „Zastosuj”. 

Dzięki temu cena powinna ulec obniżeniu. Najlepszy efekt wywoła wybranie wersji rocznej. Jak widać na poniższym przykładzie, w ten sposób najmocniejszy wariant VPS KVM PRO kosztuje 7214,40 zł netto rocznie zamiast początkowych 13080 zł. To oszczędność ponad 5800 zł. 

Kod rabatowy w Webh.pl

Po zastosowaniu zniżki wypełnij swoje dane indywidualne lub firmowe. Następnie opłać rachunek i przystąp do tworzenia swojego własnego miejsca w sieci!