Pobierz i wykorzystaj kod rabatowy (kod zniżkowy) w Hostinger. [%] Sprawdź i odbierz aktualną zniżkę i rabat na hosting stron WWW na hostinger.pl.

➡️ Kod rabatowy BF2021
💰 Zniżka 7%
✅ Ważny 2023

Hostinger jest jednym z najpopularniejszych serwisów świadczących usługi hostingowe w Polsce. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza bardzo konkurencyjnym cenom, ale także zróżnicowanej ofercie, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zaletą tego serwisu jest też łatwość jego obsługi oraz szereg kuszących zniżek, zależnych m.in. od tego, na jak długo zdecydujesz się wykupić usługę. Gdy do tego dołączymy jeszcze specjalne kody rabatowe w Hostinger, powstaje jedna z bardziej interesujących ofert na rynku. 

Hostinger – opis

Hostinger to firma oferująca usługi hostingowe stron internetowych, która zarejestrowana jest na Litwie. Może pochwalić się zasięgiem międzynarodowym, realizuje bowiem zlecenia dla użytkowników z wielu różnych krajów, a jej centra danych położone są na całym świecie. Znaleźć je można m.in. w Indonezji, Singapurze, Brazylii, USA, Wielkiej Brytanii czy na Litwie oraz w Holandii. Działanie na tak wielu rynkach zwiększa jej wiarygodność i świadczy o profesjonalizmie, przekładającym się na ciągły rozwój bogatej oferty. 

Oferta Hostinger

Hostinger umożliwia zarówno hosting współdzielony, jak i VPS czy hosting w chmurze. Ponadto do Twojej dyspozycji pozostaje również: 

  • Hosting WordPress; 
  • Hosting Minecraft; 
  • Hosting VPS CyberPanel;
  • Hosting cPanel.

Usługi hostingowe oferowane przez Hostinger dostępne są w różnych wariantach, dostosowanych do użytkowników o różnych potrzebach i oczekiwaniach. W zależności od zaawansowania witryny internetowej, którą chcesz stworzyć, skorzystać możesz z rozwiązań różniących się od siebie np. liczbą stron WWW w ramach jednego konta, ilością pamięci do wykorzystania, rdzeniami procesora czy powierzchnią na dysku SSD. Szczegółową ofertę w przypadku hostingu WordPress znajdziesz w tabelach umieszczonych poniżej, zaczerpniętych z oficjalnej strony usługodawcy. 

Hosting w Hostinger

Hostinger podzielił swoją ofertę hostingową, dostosowaną do WordPressa, na cztery pakiety. Każdy z nich opisany jest w dość przejrzysty sposób, a różnice między nimi widoczne są gołym okiem. Firma postarała się też o naprowadzenie użytkowników na to, jakiej grupie klientów i do jakich zadań może przydać się konkretna opcja. 

  • WordPress Single – podstawowa i bardzo tania wersja, w której jednak obecne są dość istotne ograniczenia. Dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które potrzebują tylko jednej strony WWW z pojedynczym mailem, której nie będzie miesięcznie odwiedzało zbyt wielu użytkowników; 
  • WordPress Starter – optymalne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przygotować swoje profesjonalne miejsce w sieci. W tym przypadku stworzyć możesz nawet do 100 stron oraz tyle samo adresów e-mail. To pozwala na dość sprawne prowadzenie mniejszych przedsiębiorstw online czy promowania własnej marki albo bloga. 
  • WordPress Business – dla przedsiębiorców zarządzających średniego rozmiaru firmami. Większość usług dodatkowych, takich jak codzienne kopie zapasowe, darmowa domena, SSL czy 200 GB pamięci SSD, zawartych już jest w cenie. 
  • WordPress Pro – opcja dla zaawansowanych użytkowników, prowadzących większe i naprawdę duże przedsiębiorstwa. W tym przypadku nawet 200 tys. odwiedzin miesięcznie nie będzie żadnym problemem, podobnie jak otwarcie 300 stron internetowych. Warunki te dobrze sprawdzą się w przypadku zaawansowanych i rozbudowanych witryn, w przypadku których niezwykle ważne jest ciągłe, bezproblemowe działanie. 

Oprócz hostingu stron internetowych firma ta oferuje wszystkie podstawowe funkcje dodatkowe, które są niezbędne do stworzenia, zarządzania i obsługi nowej witryny. Poczta Hostinger jest intuicyjna w obsłudze, a przy podpisywaniu umowy nabyć można również przy okazji domenę oraz szyfrowanie SSL. Z wyjątkiem planu WordPress Single opcje te są całkowicie darmowe. Ciekawą propozycją jest także udostępniany przez ten serwis kreator stron WWW.

Ceny w Hostinger

Hostinger stosuje zagrywki cenowe podobne do wszystkich usługodawców hostingowych. Przykładem są tu np. oferty specjalne, obowiązujące użytkowników przez pierwszych kilka miesięcy korzystania z hostingów. Jak zapewne się domyślasz, ten okres jest wyjątkowo tani, lecz po upływie terminu określonego w umowie, stawki rosną (w niektórych przypadkach nawet niemalże 2-krotnie). 

Firma ta jednak oferuje też coś wyjątkowego – specjalne zniżki związane z długością obowiązywania zawieranej umowy. Im więcej miesięcy będzie ona obejmowała, tym atrakcyjniejsza będzie jej cena – zarówno w czasie swojej aktualności, jak i po odnowieniu. Poniżej zaprezentowaliśmy zasady działania tej oferty na przykładzie Hosting WordPress Starter. Jak widzisz, dostępny jest on w 4 opcjach: na 1, 12, 24 i 48 miesięcy. Im dłuższy czas, tym niższa cena miesięczna i atrakcyjniejsza stawka przy odnawianiu planu. 

Rabaty w Hostinger

Biorąc pod uwagę szereg darmowych usług w większości planów oraz znaczne zniżki w przypadku dłuższego czasu trwania umowy, śmiało można stwierdzić, że oferta Hostinger jest naprawdę warta rozważenia. To jedna z najciekawszych propozycji dostępnych na rynku, która dodatkowo objęta jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. W praktyce opcja ta wygląda tak, że możesz kupić usługę na standardowych zasadach, a w ciągu 30 dni z niej zrezygnować, jeśli nie spełni wszystkich Twoich oczekiwań. W takiej sytuacji pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto.  

Poczta Hostinger

Jaką pocztą dysponuje Hostinger? Mail w przypadku tego serwisu wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Oznacza to, że bez problemu skorzystasz tam z przekierowań, aliasów, automatycznych odpowiedzi czy list mailingowych. W większości pakietów (oprócz Single) firma nie wprowadza też żadnych ograniczeń w liczbie skrzynek, a ich limit pojemności liczony jest wraz z całym miejscem dostępnym na koncie hostingowym. 

Zależnie od preferencji, do Twojej dyspozycji pozostaje Hostinger Webmail, korzystanie ze skrzynki przez zewnętrzny program pocztowy, jak i integracja z Google Workspace. Dzięki temu bez problemu znajdziesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. 

Bezpieczeństwo w Hostinger

Zabezpieczenia Hostinger są na wysokim poziomie. Bardzo pozytywnym działaniem jest m.in. dwustopniowa autoryzacja chroniąca panel użytkownika, aktualne wersje PHP czy darmowy SSL. Warto także w tym miejscu zwrócić uwagę na kwestie ochrony poczty Hostinger. Skrzynki standardowo zabezpiecza rekord SPF, a dodatkowo masz możliwość uruchomienia DKIM. Minusem jest fakt braku rekordów DMARC, odpowiadających za zabezpieczenie skrzynki pocztowej przed podszywaniem się pod nią innych użytkowników. 

Kody rabatowe i promocje w Hostinger

Zależnie od usługi i pakietu, który wybierzesz w Hostinger, podstawowa promocja uruchomiona przez stronę może przynieść Ci oszczędności rzędu nawet 89%. Ten wynik jednak możesz jeszcze dodatkowo poprawić, dodając do niego kolejnych 7% obniżki dzięki kodowi rabatowemu z naszej strony. 

Jak zastosować kod rabatowy w Hostinger?

Zastosowanie Kodu Rabatowego -7% jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko, że skopiujesz go z naszej strony, a następnie wykorzystasz podczas zakupów na stronie Hostinger.pl. Na głównej stronie usługodawcy możesz od razu wybrać pakiet najlepszy dla siebie. Kolejnym krokiem jest wybranie okresu obowiązywania zawieranej umowy, o której wspominaliśmy już wcześniej. Po kliknięciu jednej z dostępnych tam opcji, musisz założyć konto w Hostingerze, a następnie wybrać sposób płatności. 

Zamówienie w Hostinger

Aby skorzystać z naszej dodatkowej zniżki, naciśnij fioletowy napis „Posiadasz kod rabatowy?”. Znajduje się on zaraz pod sumą za całe zamówienie. Wklej kod z naszej strony w okienko, które się pojawi, a następnie naciśnij Enter. Po chwili strona się zaktualizuje, a Twoim oczom ukaże się zielony napis: „Zastosowano kupon!”. Zmianie ulegnie też ostateczna kwota transakcji – zapłacisz oczywiście mniej.

Hostinger - zastosowano kupon

Gdy Twoja wpłata zostanie potwierdzona, będziesz mógł rozpocząć prace nad stworzeniem swojego własnego miejsca w sieci. Bezpiecznego, wygodnego w obsłudze i niekosztującego Cię małej fortuny.