Pobierz i wykorzystaj kod rabatowy (kod polecającego) w dhosting. [%] Sprawdź i odbierz aktualną zniżkę i rabat na hosting stron WWW na dhosting.pl.

➡️ Kod rabatowy JWH
💰 Zniżka 35%
✅ Ważny 2023

Dhosting zdaniem wielu specjalistów jest zapowiedzią zmian w świecie usług hostingowych. Wynika to z faktu, że serwis ten działa inaczej niż zdecydowana większość jego konkurencji. Najczęściej do dyspozycji klientów są rozmaite pakiety hostingowe. Różnią się one od siebie cenami oraz parametrami. Dzięki temu możesz swobodnie wybrać opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza. 

Dhosting podchodzi do sprawy zupełnie inaczej. Proponuje tylko jedną, podstawową cenę, dla każdego. Umożliwia za to dowolne skalowanie zasobów. Odbywa się to w ramach tzw. hostingu elastycznego. Choć opłata jest atrakcyjna, możesz ją jeszcze dodatkowo obniżyć. Wykorzystasz do tego kod polecający z naszej strony. Sprawdźmy dokładniej, na czym polega ta unikatowa oferta. 

Dhosting – opis

Przy tworzeniu stron internetowych istotne jest korzystanie z usług zaufanych i sprawdzonych firm. Czy do tego grona można zaliczyć Dhosting? Opinie na jego temat wskazują, że zdecydowanie tak. Działa na naszym rynku już od lat. Niejednokrotnie zdążył już udowodnić swoją wiarygodność oraz jakość oferowanych rozwiązań. 

Jego serwery znajdują się w Polsce, a uściślając – w serwerowni ATMAN w Warszawie. Firma swoją ofertę kieruje głównie do użytkowników z naszego kraju. Możesz dzięki temu cieszyć się polskim wsparciem klienta i narzędziami obsługiwanymi w naszym języku. Oprócz elastycznego hostingu czeka tam na Ciebie również szereg opcji i usług dodatkowych. Mają one sprawić, że cały proces zakładania strony WWW realizowany jest w obrębie jednej witryny. To wygodne rozwiązanie, z którego skorzystało już wielu klientów. 

Oferta Dhosting

Zwykle usługodawcy chwalą się, że mają wiele ofert dostosowanych do każdego typu klienta. Jest ich dużo, różnią się szczegółami i rzeczywiście odpowiadają na różne potrzeby. Dhosting też jest „elastyczny” i dostosuje się do wszelkich wymagań. Robi to jednak w zupełnie inny sposób. Jego oferta i zasady działania przypominają nieco VPS. Oznacza to, że klient samodzielnie dopasowuje produkt do siebie. 

Działa to w bardzo prosty sposób. Płacisz taką samą, podstawową kwotę za korzystanie z hostingu, co inni klienci. W ramach tej opłaty otrzymujesz pewien pakiet zasobów, którymi możesz swobodnie dysponować. Dzięki temu masz możliwość np.: 

 • zamienić podstawowe 1 GHz CPU nawet na 24 GHz; 
 • zamienić podstawowe 2 GB RAM nawet na 64 GB;
 • zamienić podstawowe 50 GB NVMe nawet a 1 TB.  

Warianty minimalne są gwarantowane przez usługodawcę. Zwiększając obciążenie strony, możesz samodzielnie sprawić, by np. działała szybciej. Idealnie sprawdzi się to w przypadku witryn cieszących się sezonową popularnością. Zwiększaj ich możliwości w czasie Black Week czy w okresie wakacyjnym. Zawsze, gdy odwiedza Cię najwięcej klientów. Po unormowaniu sytuacji, przywróć ustawienia początkowe. 

Co istotne, do skalowania nie jest potrzebny kontakt z obsługą klienta. Wszystko jesteś w stanie przełączyć we własnym panelu. Odbywa się to automatycznie, a efekty zauważalne są błyskawicznie. 

Dhosting ma w swojej ofercie jednak nie tylko hosting elastyczny. W ramach tego serwisu skorzystać możesz również z: 

 • poczty Dhosting; 
 • rejestracji, przedłużenia czy przeniesienia domeny; 
 • darmowego certyfikatu SSL;
 • bezpłatnej migracji danych. 

Do Twojej dyspozycji pozostaje 14-dniowy, bezpłatny okres testowy. Korzystając z hostingu, możesz liczyć też na szereg dodatkowych udogodnień. Dhosting zapewnia m.in.:

 • korzystanie z Redis, LiteSpeed oraz LSCache; 
 • szybkie dyski NVMe; 
 • nielimitowany transfer; 
 • support dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
 • brak ograniczeń pod względem liczby domen, baz MySQL czy e-maili. 

Ceny w Dhosting

Jak dużo wydasz na tworzenie własnej strony w Dhosting? Cennik tego usługodawcy różni się od konkurencyjnych. Znajdziesz tu tylko dwie stawki: 

 • 199 zł za rok; 
 • 35 zł za miesiąc. 

Wykupienie pakietu na 12 miesięcy opłaca się bardziej, niż przedłużanie umowy co miesiąc przez rok. Pamiętaj jednak, że podane ceny są stawkami netto. Dolicz do nich jeszcze VAT. 

Skalowanie i ceny w hosting

Trzeba przyznać, że stosunek ceny do oferowanych parametrów podstawowych jest bardzo atrakcyjny. To rozwiązanie, które sprawdzi się u większości użytkowników. Postawisz na nim stronę wizytówkową, firmową, bloga czy niezbyt rozbudowany sklep online. 

W poniższej tabeli przygotowaliśmy również zestawienie cen związanych z obsługą domen. Wybraliśmy stawki za rejestrację, przedłużenie oraz transfer kilku popularnych rozszerzeń. 

Domena Rejestracja Przedłużenie Transfer
.pl 9,90 zł 109 zł 0 zł
.com 49,90 zł 99 zł 49.90 zł
.org/.net 79 zł 99 zł 59 zł
.eu 19,90 zł 99 zł 19,90 zł
Regionalne (np. .waw.pl 9,90 zł 79 zł 0 zł
Funkcjonalne (np. .com.pl) 9,90 zł 99 zł 0 zł

Opracowanie własne na podstawie Dhosting.pl

Poczta Dhosting

Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie Dhosting? Poczta u tego usługodawcy funkcjonuje na standardowych warunkach. O jej bezpieczeństwa dbają trzy podstawowe mechanizmy obronne: 

 1. SPF, 
 2. DKIM, 
 3. DMARC. 

Jak wspominaliśmy wyżej, liczba kont e-mail w tym serwisie nie jest w żaden sposób ograniczona. Podobnie wygląda kwestia objętości poszczególnych skrzynek. W tym przypadku oczywiście jednak związane jest to z ilością wolnego miejsca, które zostało Ci na dysku. Jedyne limity dotyczą liczby wysyłanych wiadomości na godzinę (do 1000) oraz w ciągu doby (24000). Przy standardowym korzystaniu z poczty jednak ciężko Ci będzie choćby zbliżyć się do tej granicy. 

Do Twojej dyspozycji są ponadto wszystkie podstawowe narzędzia ułatwiające obsługę poczty: 

 • aliasy,
 • przekierowania, 
 • usługa Catch-all, 
 • autorespondery, 
 • filtry antyspamowe, 
 • listy adresowe. 

Dodatkową usługą oferowaną przez pocztę Dhosting jest tzw. Poczta Biznesowa. Działa niezależnie od hostingu. Umożliwia wykupienie pakietu skrzynek pocztowych o pojemności od 500 GB do 5000 GB. 

Dhosting poczta może być obsługiwana przez Webmail lub zewnętrzne programy i aplikacje pocztowe. Budowa wersji przeglądarkowej jest przejrzysta i intuicyjna. Prawidłowo dostosowuje się też do ekranów urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.  

Bezpieczeństwo w Dhosting

Dhosting dba o bezpieczeństwo klientów na kilka różnych sposobów. Odpowiadają za to liczne rozwiązania technologiczne. Mowa tu m.in. o:

 • backupie wykonywanym co 24 godziny i dostępnym przez 3 dni; 
 • możliwości wykonywania kopii zapasowych samodzielnie w panelu i „na żądanie”; 
 • bezpiecznym przesyłaniu plików na hosting dzięki wsparciu SSH/SFTP; 
 • realizacji przepisów RODO; 
 • podstawowej separacji stron WWW; 
 • Web Application Firewall; 
 • aktualnemu oprogramowaniu PHP i MariaDB; 
 • dwuskładnikowemu uwierzytelnianiu (2FA) chroniącemu dostęp do panelu hostingowego. 

Kody rabatowe i promocje w Dhosting

Jeśli szukasz wydajnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań hostingowych, to znajdziesz je w Dhosting. Cennik tego usługodawcy jest przejrzysty i nie musisz martwić się wyborem odpowiedniej opcji dla siebie. Nie oznacza to jednak, że nie może być jeszcze piękniej. Skorzystaj z naszego kodu polecającego, a Twój rachunek zmniejszy się dodatkowo o 10%. W ten sposób na stworzeniu swojej strony WWW zaoszczędzisz jeszcze więcej. 

Jak zastosować kod polecający w Dhosting?

Proces aktywacji kodu polecającego z naszej strony nie należy do skomplikowanych. Wystarczy tylko, że wejdziesz na stronę Dhosting.pl i naciśniesz duży czerwony przycisk „Wypróbuj”. System przeniesie Cię do realizatora zamówienia. Opiera się on na 4 krokach. Pierwszym jest konfiguracja. Ustalasz tu okres rozliczeniowy i zaznaczasz usługi dodatkowe. Musisz również założyć swoje konto w serwisie Dhosting. Logowanie będzie odbywało się przy użyciu danych, które wpiszesz w formularzu. 

Koszyk w dhosting

Zaraz pod miejscem na hasło jest jasny napis „Mam kod polecającego”. Naciśnij go, a pojawi się nowe okienko. Wpisz w nie kod polecający z naszej strony internetowej, a następnie naciśnij przycisk „Użyj kodu”. Obniżka automatycznie pojawi się w sektorze „Podsumowanie”. Zmniejszy się też kwota, którą musisz zapłacić za wybrane usługi. 

Kod polecającego (kod rabatowy) zastosowany w dhosting

Gdy lista usług oraz ich ceny się zgadzają, naciśnij „Przejdź dalej”. System przekieruje Cię do kroku drugiego. Musisz w nim podać dane swoje lub firmy, którą reprezentujesz. Po prawej stronie pojawi się też podsumowanie całego zamówienia. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij zielony znacznik „Podsumuj zamówienie”. 

Składanie zamówienia z kodem i rabatem w dhosting

Krok 3 to „Podsumowanie”. Wybierz metodę płatności, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Zrealizuj transfer środków, a po potwierdzeniu wpłaty system przeniesie Cię od razu do kroku 4. – „Finalizacji”. To moment, w którym otrzymasz dostęp do swojego własnego miejsca w sieci. Teraz możesz już przystąpić do tworzenia swojej własnej strony, sklepu czy innego miejsca online.