Pobierz i wykorzystaj kod rabatowy (kod promocyjny) w CyberFolks. [%] Sprawdź i odbierz aktualną zniżkę i rabat na hosting stron WWW na cyberfolks.pl.

➡️ Kod rabatowy 53563711
💰 Zniżka 10%
✅ Ważny 2023

CyberFolks (czy raczej cyber_Folks, bo właśnie tak wygląda oficjalna nazwa serwisu), to firma oferujący użytkownikom bogatą paletę usług związanych z hostingiem stron internetowych. Proponują oni m.in. hosting, domenę, pocztę czy certyfikaty SSL. Przez pierwszy rok działania możesz spodziewać się tam atrakcyjnej zniżki dla nowych klientów, ale na tym nie koniec niespodzianek. Dodatkowo bowiem skorzystać możesz w cyber_Folks jeszcze z kodu rabatowego -10%. 

CyberFolks – opis

Cyber_Folks oferuje hosting stron WWW, korzystających z serwerów znajdujących się z Polsce. Data center tej firmy zlokalizowane są w Krakowie oraz w Gdyni, a ona sama oferuje zarówno VPS i dedykowane, jak również współdzielone. Co istotne, te ostatnie wspierają HTTP/3 i opierają się na oprogramowaniu LiteSpeed. 

Oferta CyberFolks

Trzeba przyznać, że oferta CyberFolks jest wyjątkowo bogata. Usługi hostingowi są dostosowane zarówno do WordPress, jak i WooCommerce, PrestaShop czy innych rozwiązań. Dodatkowo skorzystać tam możesz również m.in. z: 

 • serwerów dedykowanych;
 • wydawania certyfikatów SSL; 
 • usług pozycjonowania; 
 • kreatora stron internetowych; 
 • rejestracji domen. 

Rozwiązaniem cieszącym się szczególną popularnością jest Hosting WordPress, który w CyberFolks stoi na wysokim poziomie. Dostępny jest w czterech różnorodnych planach, spośród których możesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. W zależności od ceny, pakiety te różnią się np. liczbą procesów PHP czy ilością obsługiwanych stron WWW i powierzchni dysku SSD NVMe. Czytelnie zaprezentowane to zostało w tabeli umieszczonej poniżej, pochodzącej ze strony usługodawcy. 

Hostingi w Cyberfolks

Każda z dostępnych opcji dedykowana jest klientom o innych potrzebach i oczekiwaniach:

 • wp_IN! – idealna dla osób, które potrzebują tylko swojej wizytówki online, bloga, prostej strony firmowej lub witryny hobbystycznej; 
 • wp_UP! – rozwiązanie doskonałe dla osób nieco bardziej wymagających, prowadzących np. niewielką działalność. Poczta CyberFolks w tym przypadku może już być podzielona na kilkanaście kont, a limit transferu nie sprawi problemu w przypadku nieco więcej liczby odwiedzin; 
 • wp_GO! – dla użytkowników, w przypadku których witryna jest np. źródłem dochodów lub wizytówką całego przedsiębiorstwa. Dobre rozwiązanie dla sklepów online, pozwalające na utrzymanie nawet 10 witryn; 
 • wp_FLY! – opcja dla największych firm oraz web developerów, którzy oczekują najwyższej jakości usługi przez cały czas i bez żadnych ograniczeń. 

Ceny w CyberFolks

CyberFolks proponuje swoje usługi w konkurencyjnych cenach, mieszcząc się w średnich stawkach dostępnych na rynku. Zaletą jest to, że firma oferuje różnorodne rabaty oraz oferty specjalne, np. dla nowych użytkowników. Wiele zależy również od pakietu, który wybierzesz oraz tego, czy posiadasz jakieś kody rabatowe. 

Rozstrzał cenowy proponowanych w CyberFolks usług jest dość duży. Najtańsze pakiety hostingowe dostać można już za kilkadziesiąt złotych rocznie przez pierwszych 12 miesięcy. Nie brak jednak też np. rozwiązań wirtualnych, za które taką kwotę wydasz w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, planów i oczekiwań, jakie masz wobec hostingu. Zaletą tego usługodawcy jest to, że wszystkie plany zostały dość dokładnie opisane na stronie. Dzięki temu znalezienie oferty doskonałej nie powinno Ci zająć dużo czasu. 

Co wraz z hostingiem oferuje CyberFolks? Domeny, certyfikat SSL i przeniesienie strony za darmo. Ta ostatnia opcja jest szczególnie wygodnym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej miały swoją witrynę, ale u innej firmy oferującej usługi hostingowe, która nie spełniła jednak ich wymagań. 

Poczta CyberFolks

CyberFolks w każdym ze swoich pakietów hostingowych oferuje dostęp do skrzynek e-mail. W zależności od wybranej opcji, może ich być od 2, aż do nieograniczonej liczby przypisanej do jednego pakietu. W każdym przypadku jednak trzeba pamiętać, że pojemność wszystkich skrzynek jest dzielona z tą dotyczącą dysku udostępnianego na koncie hostingowym. 

Konta e-mail są łatwe do założenia, a zrobisz to bezpośrednio w panelu użytkownika. Korzystać z nich możesz oczywiście od razu po utworzeniu. W ustawieniach do Twojej dyspozycji są opcje dodatkowe, takie jak przekierowania, wiadomości urlopowe czy listy mailingowe. Dostęp do wszystkich skrzynek mailowych masz przez: 

 • zewnętrzne programy pocztowe; 
 • webmail, czyli interfejs umożliwiający obsługę poczty przez stronę internetową. 

Bezpieczeństwo w CyberFolks

Twórcy CyberFolks kładą bardzo duży nacisk na aspekt bezpieczeństwa. Kopie zapasowe wykonywane są co 6 godzin w każdym z pakietów, a przechowywane są aż przez 28 dni. Parametry te sprawiają, że firma ta wyróżnia się na tle konkurencji. 

Warto zwrócić uwagę również na zabezpieczenia SPF, DKIM oraz DMARC, czyli cały komplet związany z funkcjami mailowymi. Czy oznacza to, że możemy zaufać CyberFolks? Opinie na temat tego usługodawcy wyraźnie potwierdzają jego wiarygodność i rzetelność. Z jego usług korzystają już tysiące użytkowników, a Ty możesz do nich dołączyć, wykorzystując do tego dodatkowo kod rabatowy. 

Kody rabatowe i promocje w CyberFolks

Przygotowaliśmy specjalną promocję dla użytkowników, którzy chcą skorzystać z usług oferowanych przez CyberFolks. Nie dość, że firma oferuje nawet do 95% zniżki na pierwszy rok hostingu stron WWW, to do tego wykorzystać można nasz rabat 10% na wybrane pakiety hostingowe. Dzięki temu stworzenie swojego własnego miejsca w sieci będzie dla Ciebie jeszcze tańsze. 

Jak zastosować kod rabatowy w CyberFolks? 

Aby wykorzystać kod rabatowy, wystarczy tylko, że skopiujesz go z tej strony. Następnie wejdź na Cyberfolks.pl. Możesz wybrać tam usługę i pakiet, które będą dla Ciebie najlepsze i najbardziej opłacalne. Swoją decyzję potwierdzasz poprzez naciśnięcie przycisku „URUCHOM BEZPŁATNIE”, znajdującego się pod konkretną ofertą. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do okna umożliwiającego skompletowanie zamówienia. Do Twojej dyspozycji jest:

 • hosting; 
 • certyfikat Commercial SSL;
 • przeniesienie strony; 
 • rejestracja domeny. 
Zamawianie hostingu w CyberFolks

Po naciśnięciu przycisku “Dalej” przejdziesz do podsumowania swojego zamówienia. Pod spisem jego elementów znajduje się szary napis: Masz kod promocyjny? Kliknij w niego i wklej kod rabatowy z naszej strony, jeśli system jeszcze nie zrobił tego automatycznie. Następnie zatwierdź czynność Enterem lub poprzez naciśnięcie strzałki w prawo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pod okienkiem z kodem pojawi się zielony napis „Koszyk przeliczony prawidłowo. Suma udzielonych rabatów wynosi:”. Rabat powinien też pojawić się w ciemniejszym polu „Twoje zamówienie”, zmniejszając kwotę do zapłaty. 

Kod rabatowy (promocyjny) w CyberFolks

Dalej wystarczy już tylko, że zarejestrujesz się jako nowy klient CyberFolks. Niezbędne jest do tego podanie danych osobowych oraz akceptacja regulaminu. Po wykonaniu tych kroków możesz korzystać ze swojego nowego hostingu, kupionego w atrakcyjnej cenie.